Param Kayboldu, Cüzdanına Baksana

Yok yok benim değil :) Ersan Özer`in sarfettiği bir söz bu, hatta söz de değil bir web sitesi.
Daha önce yapılmamış, yeni bir proje bu bahsettiğim web sitesi. Aslında küçük bir oyun diyebiliriz.

Kısaca bahsedecek olursak; Ersan Özer her gün 1 adet 5 YTL kaybediyor ve o 5 YTL`yide bulmak size kalıyor.

Ersan Özer kendisini sitede şöyle tanıtıyor;

Merhaba, ben Ersan Özer. uzmantv.com, itiraf.com, istanbul.net, ankara.net, izmir.net sitelerinin kurucusuyum.

Eee ne var bunda ayrıca nerden bilicem ben bulduğum 5 YTL`nin o kaybolan 5 YTL olduğunu, diyecek olursanız onada hemen cevap verelim; her gün kaybedilen 5 ytl seri numarası ve o 5 YTL`ye ait hediye ile birlikte paramkayboldu.com adresinde yayınlanıyor. Sizde elinizdeki 5 YTL`lerin seri numarasını sitedeki arama kısmından aratıyorsunuz ve kaybolan parayla sizinki eşleşiyorsa o parayı zarfla site sahiplerine gönderiyorsunuz onlarda size o tarihte ve o seri numarasına sahip para için vaad edilen hediyeyi gönderiyorlar.

Paranın kaybolduğu semtide sitede belirtiyorlar, sizde o semt yada civarındaysanız ve elinize 5 YTL geçmişse hemen siteye girip bi bakın bence :) Kaybolan parayı yerde falan aramaya da kalkmayın ama, para piyasada dolaşımda olucak; bakkaldan para üstü alırken parayı bulabilirsiniz mesela.

Bu günkü(6.11.2008) ödül Playstation 3 ve bu ödülü kazanmak için tam bir yılınız var. Ödüller paranın kaybolduğu tarihten itibaren tam 1 yl geçerli.

Projedeki ödüller sponsorlar tarafından karşılanıyor, ilerideki amaç da zaten yeni sponsorlarla yeni hediyeler dağıtmak ve bu sayedede farklı bir reklam mecrası yaratmak.

Ben çok güzel ve yaratıcı buldum bu projeyi, ilerleyen zamanlarda sanırım paramkayboldu.com`u sıkça duymaya başlarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir