Nurtepe Yolcusu Kalmasın

Evet evet kalmasın, Nurtepe`ye gitmesin kimse artık. Halk otobüsleri ve minibüslerinin 15 dakikalık yolu 1 saatte gitmeleri bitsin. Tıka basa dolu araçlarda ayakta durmayı geçtim oturmak bile işkenceye dönebiliyor bazen.

Akşam işten eve dönerken, durakta 45 dakika otobüs bekleyip, bir o kadara yakın zamanı da yolda geçirerek 1 – 1,5 saat yolculuk etmek olmasın artık.

Ben taşınıyorum bir aksilik olmazsa buradan ve giderken buralarda oturmayı ve ulaşımını otobüs veya minibüs ile yapmayı planlayanlara vazgeçin demek istiyorum yol yakınken.

Bütün gün çalışarak yorulduğunuzdan daha çok yorulacaksınız eve dönüş yolunda. Sabahları tıka basa dolu gelen araçlara binemeyip kaybedeceğiniz zamandan hiç bahsetmiyorum bile.

Nurtepe Yolcusu Kalmasın” hakkında 1 yorum

  1. ….eger ki istanbul icin konusmuyorsak ve araban z yoksa her sabah otobuse binmek yeknesak bir istir lakin toplu tas ma araclar kullanan bir istanbullu olarak ben otobuse binmek icin degilde insanlar en ilkel halleriyle gozlemek icin mutlaka bir sabah tatl uykunuzdan feragat edip i.e.t.t. ….nedense sabah n korunde isinde gucunde olmak ve bunun icin otobuse binme handikab n asmak isteyen istanbullular sabahlar kuyruga girmezler bu s cak yataktan kalkman n yaratt g isyankar itici gucun bir yan etkisi olsa gerek oyle ki hayvanlasman n s n rlar n zorlar ekmek c kt mantag yla duraklar ve otobuslere dolu urlar kan mca insanlar kuyruga girmekten daha zor birseyi yaparlar pusuya yatmak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir