Efsane Buzbağ ile Efsane Bağbozumu Gezisi

Geçtiğimiz aylarda da sosyal medyada kendinden söz ettiren Buzbağ şarapları yaptığı kısa süreli kampanya ile sanırım yine kalbimizi çalacak.

http://www.efsanebuzbag.com adresinde tek cümle ile Bağbozumu’nun anlamını yazan ve Buzbağ ekibi tarafından beğenilen 3 şanslı kişi Elazığ’daki Buzbağ Üzümleri’nin yetiştirildiği topraklarda gezi kazanacak. 2 hafta süren bu kampanyaya birden fazla cümle ile katılım olması da hoş bir düşünce gibi geldi.

Şarabı seven ve yetiştiği topraklarda böyle bir geziye katılmak isteyenlerin kaçırmaması gerekiyor.

Son 67 Saniyenizin Tadını Çıkartın

Dünyaya yaklaşan Marduk gezegeni artık dakikalar sonra çarpıp herşeyi yerle bir edecek ve sizi bu son dakikalarda kameraya çekiyorlar! Ne yapardınız?

İşte bu tema ile yola çıkan Votka 1967, yaptığı 67 Saniye Kısa Film Yarışması ile bu konudaki düşüncelerini paylaşacak yaratıcı ve “Dünyanın Sonu Da Gelse Ben Böyleyim!” diyecek yeni katılımcılar arıyor.

Son dönemde başlamış olan çalışmalar içerisinde bana göre yaratıcı projelerden biri olan 67 saniye geçtiğimiz haftalarda başlamasına rağmen yüksek bir ilgi görmüş görünüyor. Hatta takip ettiğim kadarıyla proje basında da geniş bir yankı bulmuş.

Bende bundan hareketle siz okuyucularımı haberdar etmek ve eğer arzu ediyorsanız 4 Haziran tarihine kadar katılmanız için sizi dürtmek istedim.

Ayrıca birbirinden güzel hediyelerde kazananları bekliyor. 1. Yarışmacı Canon’dan bir Video Kamera, 2. Yarışmacı Apple Ipad ve 3. Yarışmacı ise LG Home sinema sistemi kazanacak.

Elinizi çabuk tutun ve bu fırsatı kaçırmamak için hemen http://www.67saniye.com adresini ziyaret edin.

Şimdiden kolay gelsin

Menü Tasarım Yarışması Sonuçları

Tasarımcının El Çantası isimli blogunda Hasan Yalçın`ın düzenlediği menü tasarım yarışmasını daha önce burada duyurmuştum. Yarışma sonuçlandı, ilk üçe giren tasarımları aşağıda görebilirsiniz. Yarışma sonucu ile ilgili detayları da bu sayfada bulabilirsiniz. Yakında yarışmayı kazanan tasarımların psd dosyalarınıda yayınlayacaklarını duyurdular.

1. Ersin Yılmaz

Ersin Yılmaz

2. Ersin Köse

Ersin Köse

3. Erdoğan Çakmak

Erdoğan Çakmak

Menü Tasarım Yarışması

26 Ağustos`ta bu sayfada duyurulan yarışmaya katılan yarışmacıları ve hazırladıkları menüleri görmek için  lütfen Hasan Yalçın`ın web sitesini ziyaret ediniz.

Oldukça hoş çalışmalar çıkmış ortaya, katılmış olan herkeze başarılar. Bende bir kaç çalışma yapmıştım fakat işlerimin yoğunluğundan, düzenleyip gönderemedim bir türlü. Neyse bir dahaki safere artık.

Yarışmaya katılan tasarımları görmek için…