Son 67 Saniyenizin Tadını Çıkartın

Dünyaya yaklaşan Marduk gezegeni artık dakikalar sonra çarpıp herşeyi yerle bir edecek ve sizi bu son dakikalarda kameraya çekiyorlar! Ne yapardınız?

İşte bu tema ile yola çıkan Votka 1967, yaptığı 67 Saniye Kısa Film Yarışması ile bu konudaki düşüncelerini paylaşacak yaratıcı ve “Dünyanın Sonu Da Gelse Ben Böyleyim!” diyecek yeni katılımcılar arıyor.

Son dönemde başlamış olan çalışmalar içerisinde bana göre yaratıcı projelerden biri olan 67 saniye geçtiğimiz haftalarda başlamasına rağmen yüksek bir ilgi görmüş görünüyor. Hatta takip ettiğim kadarıyla proje basında da geniş bir yankı bulmuş.

Bende bundan hareketle siz okuyucularımı haberdar etmek ve eğer arzu ediyorsanız 4 Haziran tarihine kadar katılmanız için sizi dürtmek istedim.

Ayrıca birbirinden güzel hediyelerde kazananları bekliyor. 1. Yarışmacı Canon’dan bir Video Kamera, 2. Yarışmacı Apple Ipad ve 3. Yarışmacı ise LG Home sinema sistemi kazanacak.

Elinizi çabuk tutun ve bu fırsatı kaçırmamak için hemen http://www.67saniye.com adresini ziyaret edin.

Şimdiden kolay gelsin

Fizy.org ile Online Video & Müzik

Webrazzi`de yayınlanan satın alım haberi üzerine farkettiğim bir siteden bahsetmek istiyorum size; Fizy.org.

26 dilde yayın yapan bu web sitesi ReklamZ`ninde içinde bulunduğu Z Şirketler Grubu bünyesindeki Site A.Ş. tarafından satın alınmış. Satın alım ile ilgili detayları burada bulabilirsiniz.

Fizy.org video ve müzik sitelerinde istediğiniz şarkıyı arayarak size sunuyor. Google`da web sitesi aramak gibi burda sadece şarkı arıyorsunuz.

Sade bir arayüz ile hazırlanan Fizy.org için satın alım adrından birde iş ilanı verildi; tecrübeli Php ve Ajax yazılımcıları arıyorlar. Sitenin anasayfasından yada buradan ilana ulaşabilirsiniz.