Haziran Ayında 12 Online Silverlight Semineri

silverlightSilverlight nedir? ne değildir? ne işe yarar? ne gibi yenilikler var? hepsinin ve daha fazlasının yanıtları bu seminerlerde :) Haziran ayı boyunca gerçekleştirilecek olan 12 adet online seminere isteyen herkez katılabiliyor, sizi de aramızda görmek isteriz.

Seminer tarihleri şöyle;

Silverlight’a Giriş – 8 Haziran, 21.00
Bu webinerde Silverlight nedir sorusuna cevap verirken mimari yapısına bakarak Silverlight dünyasına bir giriş yapacağız. Silverlgiht projeleri nasıl oluşturulur,nasıl yayınlanır, XAML nedir? ve “Neden Silverlight” gibi soruların cevapları da bu webinerde.
https://www.livemeeting.com/cc/usergroups/join?id=GFRH8M&role=attend

Okumaya devam et

Fizy.org ile Online Video & Müzik

Webrazzi`de yayınlanan satın alım haberi üzerine farkettiğim bir siteden bahsetmek istiyorum size; Fizy.org.

26 dilde yayın yapan bu web sitesi ReklamZ`ninde içinde bulunduğu Z Şirketler Grubu bünyesindeki Site A.Ş. tarafından satın alınmış. Satın alım ile ilgili detayları burada bulabilirsiniz.

Fizy.org video ve müzik sitelerinde istediğiniz şarkıyı arayarak size sunuyor. Google`da web sitesi aramak gibi burda sadece şarkı arıyorsunuz.

Sade bir arayüz ile hazırlanan Fizy.org için satın alım adrından birde iş ilanı verildi; tecrübeli Php ve Ajax yazılımcıları arıyorlar. Sitenin anasayfasından yada buradan ilana ulaşabilirsiniz.