Css ile Kolay Menü Yapımı

Günümüzün web tasarım trendi olan Web 2.0`a uygun hoş görünümlü ve kullanışlı menüler hazırlamak isteyenler için bu işi sizin yerinize yapabilecek bir kaç web sitesinden, menü tasarımına farklı bir bakış açısı getiren değişik bir çalışmadan ve son olarak bu tarzda menülerin Photoshop ile nasıl tasarlandığına dair bir tutorial`den bahseden yazımı okumak isterseniz lütfen içeri buyrun…

Okumaya devam et

Menü Tasarım Yarışması Sonuçları

Tasarımcının El Çantası isimli blogunda Hasan Yalçın`ın düzenlediği menü tasarım yarışmasını daha önce burada duyurmuştum. Yarışma sonuçlandı, ilk üçe giren tasarımları aşağıda görebilirsiniz. Yarışma sonucu ile ilgili detayları da bu sayfada bulabilirsiniz. Yakında yarışmayı kazanan tasarımların psd dosyalarınıda yayınlayacaklarını duyurdular.

1. Ersin Yılmaz

Ersin Yılmaz

2. Ersin Köse

Ersin Köse

3. Erdoğan Çakmak

Erdoğan Çakmak

Menü Tasarım Yarışması

26 Ağustos`ta bu sayfada duyurulan yarışmaya katılan yarışmacıları ve hazırladıkları menüleri görmek için  lütfen Hasan Yalçın`ın web sitesini ziyaret ediniz.

Oldukça hoş çalışmalar çıkmış ortaya, katılmış olan herkeze başarılar. Bende bir kaç çalışma yapmıştım fakat işlerimin yoğunluğundan, düzenleyip gönderemedim bir türlü. Neyse bir dahaki safere artık.

Yarışmaya katılan tasarımları görmek için…