e-tohum Toplantısı ve Açıklanan Projeler

31 Ocak`ta düzenlenen ve girişimcilerin açıklandığı e-tohum toplanlantısına katıldım ve kendi açımdan oldukça faydalı olduğunuda söyleyebilirim. Ayrıca yemeksepeti.com`un başlangıcından bugüne nasıl geldiğini Nevzat Aydın`dan dinlemek çok keyifliydi ve yemeksepeti.com`un yakında yeni bir tasarım ile yayınına devam edeceğini de belirtmek isterim.

Konuşmacıların sorulan sorulara olabildiğince açık cevaplar vermeleri, bu tarz girişimlerde bulunacaklara yapılması ve yapılmaması gereken şeyler hakkında ve ileriye dönük fikirler vermeleri toplantıyı daha da keyifli bir hale getirdi. Okumaya devam et

e-tohum 15 İnternet Girişimcisini Açıklıyor

Bir türlü fırstını bulupta katılamadığım, hep uzaktan takip edebildiğim e-tohum toplantılarının en büyüğü olan ve 15 internet girişimcisinin projeleri ile birlikte tanıtılacağı hafta sonu toplantısı “31 Ocak`ta İTÜ Maçka İşletme Fakültesi“nde yapılacak.

Toplantı detaylarını e-tohum web sitesindeki “Yatırım Yapılabilecek İlk 15 İnternet Girişimcisi Açıklanıyor” başlıklı yazıda bulabilirsiniz.

Toplantı herkezin katılımına açık fakat yinede FaceBook sitesindeki e-tohum etkinlik sayfasından kaydınızı yapabilir ve arkadaşlarınızıda davet edebilirsiniz.

İnternette güzel şeyler oluyor, sizde yerinizi alın.
Katılımcı olmasanızda, gerçekleştirilebilecek bir projeniz olmasada, fikir almak için, internet projelerinin ne olduğunu öğrenmek için, belkide böyle bir projede yatırımcı olabilmek için bu toplantıya mutlaka katılmanızı tavsiye ediyorum.