Gmail Temanı Kendin Yap

Gmail`in tema desteğinden daha önce burada bahsetmiştim.

Artık Gmail`in sunduğu sınırlı sayıdaki temalara bağımlı kalmak zorunda değilsiniz.

Ayarlar sayfasından Temalar bölümüne geçtiğinizde, tema listesinin en sonunda yer alan kendi renklerinizi seçin bölümünden Gmail`in görünümünü istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

kendi-temanizi-olusturun

Biraz Gülelim :)

Genelde forward edilen e-postaları okumadan silerim. Fakat bunu gönderen arkaşım çok ısrar etti, iyikide etmiş.

Ben okurken çok güldüm, umarım sizde gülersiniz…

Ne münasebet
Ablam evlenmeden önce saatlerce odamıza kapanır, sigara ve kahve ikilisi eşliğinde sırlarımızı dökerdik. Böyle anlardan birinde, kısık sesle “Müzik açalım mı? Babam yan odada, bizi dinliyor olabilir.” dedim. Yan odadan gelen ve hala hatırladığımızda bizi kahkahalara boğan ses: “Ne dinleyecem sizi beee!”

Okumaya devam et

Gmail`e Tema Desteği Geldi, Ortalık Şenlendi

Gmail hizmetini kullananlar artık maillerine seçtikleri temaya sahip bir arayüzden bakabilecekler.

Daha önce firefox kullanıcıları Stylish adındaki özel bir eklenti ile Gmail temalarını değiştirebiliyorlardı fakat bu sadece o eklentinin kurulu olduğu firefox tarayıcısında çalışıyordu. Yani farklı bir bilgisayardan girdiklerinde seçtikleri temayı kullanamıyorlardı.

Artık Gmail tema desteğini kendisi veriyor. Gmail hesabınıza giriş yaptıktan sonra Ayarlar sayfasında en sağda bulunan Temalar sekmesine geçerek listedeki temalardan istediğinizi seçebiliyorsunuz.

Bu işlem ardından Gmail hesabınıza hangi bilgisayardan veya tarayıcıdan girerseniz girin seçtiğiniz tema ile kullanıyorsunuz Gmail hesabınızı.

Okumaya devam et